mod_vvisit_counterДанас9
mod_vvisit_counterЈуче8
mod_vvisit_counterОве недеље26
mod_vvisit_counterОвог месеца405
mod_vvisit_counterУкупно98571
Почетна Такмичења 2014/2015 Страни језик

Страни језик

ЗАПИСНИК

ОКРУЖНО/ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊИХ ШКОЛА

ШКОЛЕСКЕ 2014./2015. ГОДИНЕ ИЗ

ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

ШКОЛА (организатор такмичења) Хемијско-технолошка школа

Датум: 15.03. 2015

Ред.

број

Шифра

Име и презиме

ученика

Школа

Предметни

наставник

Тест

Поени

7

6

Ђорђе Ристић

Гимназија ''Бора Станковић'' Врање

Маја Булајић

35

13

18

Ана Петровић

Гимназија ''С. Марковић'' Сурдулица

Снежана Стипић

35

15

12

Никола Иванов

Гимназија ''С. Марковић'' Сурдулица

Снежана Стипић

35

9

8

Анастасија Стошић

Гимназија ''Бора Станковић'' Врање

Маја Булајић

34

4

9

Владимир Стевановић

Гимназија ''Јован Скерлић'' Вл.Хан

Јелисавета Марковић

33

16

17

Ђорђе Стевановић

Економско-трговинска шк. Врање

Биљана Величковић

33

12

16

Стефан Јовановић

Гимназија ''Бора Станковић'' Врање

Гордана Цветковић

32

17

5

Немања Антанасијевић

Економско-трговинска шк. Врање

Биљана Величковић

30

8

11

Петар Стошић

Гимназија ''Бора Станковић'' Врање

Маја Булајић

28

6

4

Теодора Арсић

Гимназија ''Бора Станковић'' Врање

Маја Булајић

26

10

20

Лидија Тасић

Гимназија ''Бора Станковић'' Врање

Маја Булајић

26

11

15

Ђурђија Марковић

Гимназија ''Бора Станковић'' Врање

Маја Булајић

26

20

19

Надица Поповић

СШ ''Свети Сава'' Бујановац

Снежана Стипић

26

19

7

Весели Вулнет

Гимназија ''Скендербег'' Прешево

Кадриу Лимон

24

18

13

Ћендреса Насуфи

Гимназија ''Скендербег'' Прешево

Кадриу Лимон

21

14

1

Надежда Стајковић

Гимназија ''С. Марковић'' Сурдулица

Снежана Стипић

18

1

10

Андријана Додић

Хемијско-технолошка шк. Врање

Гордана Цветковић

11

3

2

Миња Крстић

Хемијско-технолошка шк. Врање

Гордана Цветковић

10

2

3

Вања Ђорђевић

Хемијско-технолошка шк. Врање

Гордана Цветковић

8

5

14

Михаило Стошић

СПВШ ''Стеван Синђелић'' Врање

Катерина Тасић

4

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Ненад Мишић

ЧЛАНОВИ: Ивана Спасић и Снежана Стипић

 

ЗАПИСНИК

ОКРУЖНО/ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊИХ ШКОЛА

ШКОЛСКЕ 2014./2015. ГОДИНЕ ИЗ

ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА

ШКОЛА (организатор такмичења) Хемијско-технолошка школа

Датум: 15.03. 2015

Ред.

Број

Шифра

Име и презиме ученика

Школа

Предметни

наставник

Тест

поени

5

30

Јована Станојковић

Гимназија ''Бора Станковић''Врање

Љубица Арсић

21

4

29

Селена Пешић

Гимназија ''Бора Станковић''Врање

Љубица Арсић

18

7

35

Александра Митић

СПВШ''Стеван Синђелић'' Врање

Елизабета Тирнанић

10.5

3

34

Александра Миловановић

Мед.шк.''др.И.Е.Хатон'' Врање

Биљана Ристић

10

2

33

Миљан Стошић

Мед.шк.''др.И.Е.Хатон'' Врање

Биљана Ристић

8.5

1

31

Милица Ђорђевић

Хемијско-технолошка шк. Врање

Елизабета Тирнанић

5

6

32

Милена Стојменовић

СПВШ''Стеван Синђелић'' Врање

Елизабета Тирнанић

4.5

ПРЕСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Ненад Мишић

ЧЛАНОВИ: мр Биљана Ристић и Елизабета Тирнанић

 

З А П И С Н И К

ОКРУЖНО/ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊИХ ШКОЛА

ШКОЛСКЕ 2014. / 2015. ГОДИНЕ ИЗ РУСКОК ЈЕЗИКА

ШКОЛА (организатор такмичења) Хемијско-технолошка школа

Датум: 15.03. 2015

Ред.

број

Шифра

Име и презиме ученика

Школа

Предметни

наставник

Тест

поени

4.

26

Наташа Стоилков

Гимназија Босилеград

Станислав Тодоров

26

5.

21

Миљана Младеновић

Гимназија Бора Станковић Врање

Душанка Олујић

10

3.

25

Никола Тасић

Техничка школа Врање

Андријана Анђелковић

8

2.

28

Милица Ристић

Хемијско-технолошка школа Врање

Босиљка Златановић

7

7.

24

Миљана Костић

СПВШ “Стеван Синђелић“ Врање

Босиљка Златановић

5

1.

22

Јелена Петковић

Хемијско-технолошка школа Врање

Босиљка Златановић

4

8.

27

Јована Јањић

СПВШ “Стеван Синђелић“ Врање

Босиљка Златановић

4

6.

23

Јована Костић

СПВШ “Стеван Синђелић“ Врање

Босиљка Златановић

3

 

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Ненад Мишић

Чланови: АндријанаАнђелковић и Станислав Тодоров